‘Do marrin në qafë familjet e tyre.’ Trondit denoncimi, Berisha: Feti Zeneli, kryeshoqëruesi i Ramës bën…

0
12

Ish kryeministri Sali Berisha në rrjetin social facebook ka publikuar mesazhin nga denoncuesi digjital.

Statusi:

Feti Zeneli, kryeshoqeruesi i Rames ben kerdine mi bizneset.

Ky bandit, ne perdhosje te cdo ligji e mbeshtetjen e kryebanditit qe i sherben, ne 6 vite ka marre 5 grada.

Lexoni denoncimin e qytetarit dixhital! sb

Pershendetje Doktor,

Po tregoj demtimin qe po i behet bizneseve ne vend nga Feti Zeneli shoqeruesi kryesor edi rames i cili ne 6 vite ka marre 5 grada eshte nje krimineli e bandit por frikacak si vete eprori i tij. Ai bashke me nje krye ordiner Ermalt Gerbolli duke perdorur lidhjet e Fetiut kane hapur kompanin MEND OIL ku feti zeneli eshte siguruesi nga cdo problemi ne lidhje me shtetin, keta te dy duke perdorur inspektoriatin ISHTI po demtojne me gjoba dhe mbyllje biznese konkurente te tyre. Duke filluar nga qyteti i librazhdit qe e kane monopol, ne kruje qe po demtojne konkurentet duke i çuar shtetin, ne tirane ne don bosko ku e kan marre me qera 30 mij lek t reja nga bashkia tirane siperfaqe 1000 m2 karburant.

Keta palaço frikacak mendojne se do rrin pushtet pergjmon ,por nuk e din se i pret nje fund qe do marrin ne qafe vete familjet e tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here