“Albi Nako bëhët baba?” Linda Rei i plas të palarat Alba Hoxhës!!!

0
8

“Albi Nako do bëhesh bab?”, shkruan Linda duke etiketuar koreografin e njohur duke qenë se ata përfliten për një lidhje.

Linda Rei ka befasuar ditën e sotme, teksa ka publikuar në Instagram lajmin se Alba Hoxha mund të jetë shtatzënë.

Linda ka publikuar një foto ku Alba Hoxha shfaqet me barkun pak të fryrë teksa jep parashikimin e motit dhe aludon për shtatzëni.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here