‘Vrulli popullor nuk do të ndalet!’ Mehmetaj: Sot Edi Rama ra bashkë me qeverinë e tij të krimit!!!

0
10

Deputetja e LSI-së Kejdi Mehmetaj vjen me një reagim në rrjetin social facebook, duke shprehur mirënjohje për qytetarët dhe angazhimin e tyre në protestën madhështore.

Statusi:

Mirënjohje qindra mijëra qytetarëve shqiptarë për angazhimin e tyre në protestën më madhështore pas vendosjes së pluralizmit.

Mirënjohje qindra mijëra të rinjve e të rejave që protestuan me lule përballë një kryeministri që nxit dhunë dhe helmon qytetarët.

Sot Edi Rama ra bashkë me qeverinë e tij të krimit dhe korrupsionit.

Shqiptarët protestuan sot për demokraci, të revoltuar nga padrejtësitë, varfëria, papunësia, keqedukimi dhe zhvatja që u bën çdo ditë qeveria.

Vrulli popullor nuk do të ndalet!

Shqiptarët tashmë e kanë marrë vendimin, nuk ka më kthim pas!

????????

Fotografia e Kejdi Mehmetaj

Fotografia e Kejdi Mehmetaj

Fotografia e Kejdi Mehmetaj

Fotografia e Kejdi Mehmetaj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here