‘Protesta’ Floida Kërpaçi: Boll më me fasada, rinia meriton më shumë!

0
6

Deputetja e LSI-së Floida Kërpaçi, shkruan në rrjetin social facebook se rinia nisi një përballje për triumfin kundër botës së krimit.

Statusi:

E frymëzuar nga mijëra të rinj e të reja nga i gjithë vendi që u bashkuan sot në protestën qytetare duke thënë me qytetari e vendosmëri BOLL MË me fasada, varfëri e pasiguri për jetën e te ardhmen e rinisë.

Sot nisi një përballje për triumfin e rinisë dhe botës së integrimit mbi ate te krimit.
Rinia meriton me shume, Shqiperia ne BE????

Fotografia e Floida Kerpaci

Fotografia e Floida Kerpaci

Fotografia e Floida Kerpaci

Fotografia e Floida Kerpaci

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here