‘Frika tashmë është vrarë.’ Erisa Xhixho mesazh falenderues për qytetarët…

0
10

Nënkryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Erisa Xhixho, ka reaguar në rrjetin social facebook, për protestën qytetare. ‘Mirenjohje pafund mijra qytetareve qe sot vendosen te protestojne dhe jo te heshtnin,’ shkruan Erisa.

Statusi:

Mirenjohje pafund mijra qytetareve qe sot vendosen te protestojne dhe jo te heshtnin.

Sot shqiptaret treguan se jane kunder arrogances se qeverise, kunder varferise , papunesise, kunder korrupsionit dhe propagandes boshe.

Faleminderit nga zemra qytetareve qe me protesten paqesore me lule fatkeqesisht u perballen me provokatoret e dhunes dhe helmin qe i shperndau popullit te vet .

Frika tashme eshte vrare ,sovrani sot vendosi per rrugen qe do ndjeki e cila nuk ka me kthim pas.

 

Fotografia e Erisa Xhixho

Fotografia e Erisa Xhixho

Fotografia e Erisa Xhixho

Fotografia e Erisa Xhixho

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here