FOTOLAJM/ Protesta që tronditi KRYEMINISTRINE! Gazi helmues mbi qytetarët, i pafalshëm

0
11

Në Tiranë sot u zhvillua nje nga protestat më të mëdha të 28 viteve të fundit.  Nga lart godinës së kryeministrisë, Garda e Republikës dhe forca speciale hidhin gaz lotsjellës mbi turmën

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here