Foto/ ‘I rrjedhuri nuk e mban mend 21 janarin e 2011!’ Ja plas Vasili: Po ja freskojmë pak trurin shtuf!

0
16

Kreu i grupit Parlamentar Petrit Vasili, sjell momentet e protestës së 21 Janrit të vitit 2011, me publikimin e fotove në rrjetin social facebook.

Statusi:

Me qe budallait provincial te bashkise Tiranes i kane rrjedhur trute dhe nuk e mban mend 21 janarin e 2011 kur protestonte vete dhe ka harruar edhe qe krye te bashkise Tiranes ka qene idioti, qe sot kemi kryeminister po ja freskojme trurin shtuf qe ka

Fotografia e Petrit Vasili

Fotografia e Petrit Vasili

Fotografia e Petrit Vasili

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here