Aksioni i arrestimit të protestuesëve! Deputetët e PD-së përplasen fizikisht me policinë!!!

0
19

Në Drejtorinë e Policisë së Tiranës ka pasur tension e përplasje mes deputetëve të partisë Demokratike dhe policëve

Disa prej 20 protestuesve të shoqëruar nga policia janë arrestuar mbrëmjen e sotme.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here