Agron Çela: Sfida të tjera dhe fitore na presin në të ardhmen!

0
5

Deputeti Agron Çela, shpreh falenderimet per pjesmarrjen e jashtezakonshme të qytetarëve ne protesten e sotme ne kryeqytet.

Statusi:

Te nderuar anetare dhe simpatizant te Levizjes Socialiste per Integrim te Qarkut Shkoder !

Ju falenderoj per pjesmarrjen e jashtezakonshme ne protesten e sotme ne kryeqytet, ku treguat perseri deshiren dhe vullnetin tuaj per nje Shqiperi dhe nje te ardhme me te mire.
Ju rezistuat deri ne fund ndaj presioneve apo menyrave te tjera te cdo lloji qe perdori policia per te shuar protesten!
Ju falenderoj nga zemra!
Sfida te tjera dhe fitore na presin ne te ardhmen!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here