Nuk përmbahet Dashamir Shehi: Edi Rama është një rrugaç, burracak!

0
9

“Ky njeri, kryeministri e ka tepru aq shumë. Ky njeri nuk është koshient që përfaqëson jo vetëm veten e tij për të gjithë institucionin.

I ftuar në emisionin Të Paekspozuarit, deputeti Dashamir Shehi, ka folur për seancën e sotme në Kuvend dhe reagimet e kryeministrit Edi Rama ndaj Edi Palokës.

Ti i gjete emrin e lezetshëm, bullizmi. Ky s’do t’ia dijë fare se përfaqëson institucionit. Kur përgjigjen ia japin personale ai e quan rrugaçëri, sepse ka disa roje pas.  Ky është një rrugaç që po i them po e shet Shqipërinë  tek Turqia, ndërsa mua më thotë ha planc e pi raki.

Sot iu përgjigj me bojë, por do t’i vijë dita kur t’i përgjigjet edhe me gjëra të tjera. Aty duhet të vetëpërmbahemi. E vetmja dhimbje ishte për miqtë maqedonas, që ishin në shtetin mëmë. Ai është burracak”, u shpreh Shehi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here