Foto/ Bleona rrit temperaturat për Shën Valentin, uron nudo…

0
10

Këngëtarja shqiptare ka pozuar në pishinë dhe ka shkruar thjesht “happyvalentine’sday”.

Belona Qereti ka vendosur që ndjekësit e saj në Instagram t’i urojë me një foto krejtësisht nudo.

Në fillim të këtij viti, Bleona publikoi në Youtube një “remake” të këngës së famshme italiane “Su di noi”, e cila shumë vite më parë është kënduar nga Pupo.

Në klipin e këngës Bleona shfaqet shumë pak e veshur, madje në disa pjesë mbulon pjesët intime vetëm me trëndafil.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here