Dua Lipa feston e vetme Shën Valentinin?

0
18

Nuk dihet përse këngëtarja e famshme nuk është shfaqur pranë të dashurit të zemrës në këtë ditë dashurie.

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka uruar “Shën Valentinin”, por i dashuri i saj Isaac nuk duket askund.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku shfaqet shumë e këndshme me një kostum rozë dhe me taka të larta. Imazhin e ka realizuar nën rrezet e diellit në një shtëpi në Los Anxhelos.

 

Dua Lipa dhe Isaac Carew kanë një historia disa vjecare, e cila u ndërpre një herë por më pas u lidhën sërish për të shijuar dashurinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here