Alarmante! Fshihen përmasat e epidemisë së gripit të derrit, dhe prejardhja e tij nga qyteti…..

0
13

Duke cituar mesazhin e qytetarit dixhital, Berisha thotë se po fshihen përpasat e epidemisë nga qeveria.

Ish-kryeministri, Sali Berisha, denoncon në fb, gjendjen alarmante që sipas tij ka përfshirë  spitalin e Elbasanit nga gripi i derrit.

Statusi:

Gjendje alarmante e epidemise se gripit te derrit ne Elbasan!

Fshihen permasat e epidemise nga narkoqeveria e Kakistokracise!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr.Panik ne elbasan. Ka rritje alarmante te rasteve te dyshuar me gripin e derrit sidomos ne psiqiatrine e elbasanit, ku deri me sot ambulancat ikin e vijne te spitali urgjences dhe infektivit. Rrezikohen te semuret, personeli dhe te tjeret qe takohen me ta. Rrezik perseritet koha e koleres se gjendja esht alarmante dhe as spitali as ministria nuk jan te pergatit. Dhe askush nuk flet hapur per kete se tremben mos ikin nga puna. Ca plani do ket drejtori socialist per kte gjendje? Ka mbi 20 persona ne gjendje gripi te rende.

Zoti Berisha, numri i personave ne gjendje te rende eshte rritur dhe na ndalojne te njoftojme !! Anonim j’y lutem!!!

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here