Sherr mes të rinjsh, ”5 kundër 1. Qëllohen me senda të forta, dy femra ulërasin

0
11

”5 kundër 1! Një djalë me makine tip “BMW” bashke me dy vajza në makinë, ia prenë rrugën dhe goditet nga 5 çuna”, është shprehur një dëshmitar.

Një sherr mes dy grupesh të rinjsh ka ndodhur këtë pasdite në Kamëz, ku 5 djem janë konfliktuar me një tjetër, i cili ishte i shoqëruar me dy vajza.

Në këtë video të bërë publike nga “Joq” shihen pamjet e rënda, e ndërsa nën britma rrëqethëse, një vajzë futet mes tyre dhe tenton t’i ndajë, teksa grupi i 5 djemve kishin në duar shkopinj druri.

 

https://www.facebook.com/joqalbania/videos/2245855545742312/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here