Nuk përmbahet Vasili: Kryeministër përdhunues dhe matuf që leh matuflleqe!

0
8

“Kryeminister perdhues dhe matuf qe leh matuflleqe!! Ky ha vetem kalbesira,rri me kalbesira dhe nxjerr kalbesira nga goja!!”, shkruan Vasili.

Pas publikimit të videos nga kryeministri Edi Rama ku flasin prindërit e vajzës minorene, e cila u përdhunua nga një grup djemsh në Kavajë, kanë ardhur edhe një sërë reagimesh të tjera nga aktorët politikë në vend.

Kryetari i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi të shkurtër në rrjetin social “Facebook” shprehet se kryeministri Rama rri vetëm me kalbësira dhe nxjerrë po gjëra të tilla nga goja e tij.  Ai mes tjerash e quan kryeministrin si “përdhunues dhe matuf”.

“Kryeminister perdhunues dhe matuf qe leh matuflleqe!! Ky ha vetem kalbesira,rri me kalbesira dhe nxjerr kalbesira nga goja!!”, shruan ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here