Zv/kryeministri i Italisë e ‘sulmon’! Higuain ka një mesazh të qartë edhe për fansat

0
11

Gonzalo Higuain i ka uruar natën e mirë ndjekësve të tij në Instagram me një postim ndryshe. Një mesazh që duket i drejtuar indirekt, si një lloj përgjigje për sulmet e fundit të Matteo Salvini, zëvendëskryeministër e tifoz i Milan: “I padenjë e mercenar”.”Nëse dikush flet keq për ty, duhet të jesh krenar në mënyrë ekstreme sepse do të thotë se jeta jotë është më e rëndësishme se e tij”.

 

Portimi i sulmuesit të Chelsea, që sapo kaloi nga kuqezinjtë tek Blues, mbyllet kështu: “Kur nuk mendon për asnjë, përqendrohesh për gjërat e tua dhe arrin njëfarë rezultatesh, duket se i jep bezdi disa personave që, shqetësohen të flasin keq për të tjerët. Natën e mirë të gjithëve”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here