Duhet ta pini një orë para gjumit. Ky lëng ju ndihmon për…

0
10

Në të kaluarën, Dr. Gerson shëronte pacientët e kancerit me lëngje natyrale të panxharit dhe fruta dhe perime të tjera. Ai arriti të shërojë shumë njerëzve.

Është numri i vogël i njerëzve që kanë dëgjuar për këtë, sepse kompanitë farmaceutike nuk kanë përfitime.

Prandaj, duhet të informoheni se kimioterapia nuk është alternativa e vetme.

Këtë herë ne zbulojmë një ilaç natyral që do të pastrojë trupin tuaj nga toksinat dhe do t’ju ndihmojë të forconi imunitetin. Ajo gjithashtu vret qelizat e kancerit dhe kjo do t’ju ndihmojë të humbni peshë shpejt.

Natyrisht, pavarësisht nga përdorimi i këtij ilaçi natyral, duhet të hani dhe të ushtroni mirë.

Përbërësit e kërkuar:

Një dorë majdanoz

1 lugë të vogël me uthull të mollës

1 limon

1 lugë të vogël me kanellë

1 lugë mjaltë

Gjysmë litër ujë

Përgatitja është shumë e thjeshtë.

Majdanozi dhe limoni duhet të pastrohen.

Shtrydhni limonin si lëng dhe përzieni me majdanoz pastaj vëndoseni përbërësit e tjerë.

Vendoseni në blender.

Pini një gotë në ditë, 7 deri në 14 ditë, pastaj bëni një pushim.

Nëse është e nëvojshme mund te filloni prapë mbas një jave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here