Ministri ri në Portin e Durrësit. Ja plas Vojo Bregu: Për dy vjet qeverisje, i është dorëzuar dy herë peshkatarëve

0
11

Për ceremoninë e zhvilluar sot në Portin e Durrësit, ka reaguar, ish-sekretari i Përgjithshëm i Ministrisë së Bujqësisë, Vojo Bregu.

Në rrjetin social facebook, Brego, tregon se ky takim është zhvilluar për herë të dytë nga qeveria e PS. Sipas tij, të njëjtën gjë e kanë bërë ministrat paraardhës. “Nqs nuk do kemi zgjedhje të parakohshme parashikohet ti dorëzohet minimalisht dhe dy herë të tjera”,- shkruan Vojo Bregu.

 

Statusi:

“Porti i peshkimit të Durrësit, për dy vjet qeverisje të mandatit të dytë i është dorëzuar dy herë peshkatarëve???. Nqs nuk do kemi zgjedhje të parakohshme parashikohet ti dorëzohet minimalisht dhe dy herë të tjera.”

Fotografia e Vojo Bregu Fotografia e Vojo Bregu

Fotografia e Vojo Bregu

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here