Pyetjet drejtuar Ramës/ Nuk kursehet Manjani ironizon kryeministrin: Çfarë “kazanësh” janë dhe këto Hollandezët!

0
98

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, ka reaguar pas pyetjeve që deputetët holandezë i drejtuan Edi Ramës për tenderin në Unazën e Re.

Në statusin e tij Manjani duke ju referuar deklaratave fyese që Rama përdor shpesh ndaj mediave ku së fundmi edhe ndaj ‘Zërit të Amerikës’, ka ironizuar kryeministrin  duke i thënë se tani ‘kazanë’ janë edhe holandezët.

Ja postimi i Manjanit:

Kjo është njëra nga 8 pyetjet e Parlamentit Hollandez për Qeverinë Shqiptare.

Çfarë “kazanësh” janë dhe këto Hollandezët!

Image

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here