Taulant Muka publikon CV-në e kryeministrit. A është Rama “ngeles”?!

0
12

 

Ish-zëvëndës ministri i Arsimit Taulant Muka ka publikuar CV-në e Kryeministrit Edi Rama nga ku kuptohet se kreu i qeverisë është pa diplomë.

Në postimin e tij në rrjetet sociale, Muka thekson se Rama është një “ngelës” dhe se nuk di të shkruaj as një CV-së, duke iu referuar varfërisë së këtij dokumenti.

“Arsimi: Akademia e Arteve? CV Zyrtare e Kryeministrit vërteton që nuk ka diplomë! Nuk di të shkruaj as dhe një CV ?- NGELËS!
Linku: http://www.parlament.al/Files/cvAnetar/edirama_file_cv.pdf” – shprehet në postimin e tij ish-zëvëndës ministri i Arsimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here