Vazhdon protesa tek Unaza, përkrah tyre edhe deputetët e LSI-së

0
8

Ndersa nje proteste tjeter ka perfunduar per sot sic eshte ajo e studenteve tek Ministria e Arsimit nje tjeter proteste ka vazhduar. Eshte pikerisht protesta e baorve te Unazes se Re.

Banoret nuk ndalen po ashtu nga protestat e tyre derisa qeveria tu ktheje nje pergjigje prozitive per te drejtat  e tyre .

Protesta e banoreve te kesdsaj zone mbveshtetet nga deputete te opozites, mes te cileve deputetet e LSI, Endrit Braimllari, Klajda Gjosha, Nora Malaj, Kejdi Mehmetaj dhe Floida Kerpaci

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here