Ndalohet në Rinas falsifikatorja…

0
16

Një 27-vjeçare e kërkuar për falsifikim dokumentesh, është ndalua nga Policia në aeroportin e Rinasit.

Sipas burimeve nga Komisariati i Kufirit dhe Migracionit Rinas, mëoshet se, u referuan materialet në Prokurorinë e pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për V. Sh., 27 vjeçe, banuese në Elbasan, për veprën penale të parashikuar nga neni 189/2 i Kodit Penal.

Drejtoritë Vendore të Kufirit – Komisariati i Kufirit dhe Migracionit Rinas

Më datë 29. 11. 2018, u referuan materialet në Prokurorinë e pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për shtetasen V. Sh., vjeçe 27, banuese në Elbasan, për veprën penale të parashikuar nga neni 189/2 i Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here