Rama autori i zhgarravinave me të shpifme. Sondazhi/ 74% mendojnë se Rama duhet të mbyllet në çmendinë

0
511

 

Avokati dhe aktivisti shoqërisë civile Altin Goxhaj me ane te nje postimi në rrjetin social ‘facebook’ ka reaguar ndaj kryeministrit Rama duke e quajtur atë si autor i zhgarravinave  me te shpifme  i “veprave” më kiç, quan “vulgar” Monumentin e Shqiponjës, simbolin kombëtar. Për kete avokati Goxhaj ka realizuar nje sondazh në facebook në lidhje  me kete nese Rama duhet te mbyllet në burg apo  çmendinë, ku votuesit kanë votuar kete te fundit.
Ja postimi i plotë i Altin Goxhaj:

Autori i zhgarravinave ma të shpifme, i “veprave” më kiç, quan “vulgar” Monumentin e Shqiponjës, simbolin kombëtar! Një monument perfekt i realizuar dhe dhuruar për 100 vjetorin e Pavarësisë nga patrioti dhe biznesmeni i famshëm shqiptar në botë Lazim Destani, kontraktor i Qeverive më me peshë në botë!
KY DUHET MBYLL NË ÇMENDINË! Këtë mendojnë 77% e 1104 votuesve! Ndërsa 23% mendojnë se duhet mbyll në burg!!
Ky ishte rezultati i sondazhit të 13-të të dt 13 Tetor nga Sondazhe nga Avokati Altin Goxhaj!
Verifikojeni vetë tek faqja: https://www.facebook.com/altingoxhaj.al/posts/2230697907218082

Image may contain: 2 people, text
Image may contain: 1 person, smiling

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here