Sot është një femër seksi, po si dukej Ronela Hajati para se të bëhej e famshme

0
118

Me siguri të gjithë do ishin kurioz se si dukej këngëtarja Ronela Hajati para se të bëhej e famshme.

Këtë kuriozitet na e ka shuajtur vetë Ronela nëpërmjet një postimi në Instastory.

Ajo ka publikuar një foto të vjetër kur shfaqet në një pozë kur ishte ende 15 vjeç.

Pa make up dhe me uniformën e shkollës, Ronela duket një fëmijë i ëmbël e cila nuk ka ndryshuar shumë që prej fëmijërisë, gjë të cilën e pranon dhe vetë këngëtarja.

Image‘Njësoj po pa vetulla’ ka shkruar mbi foton Ronela.

Image

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here