Lali Eri i serviloset Ramës, nuk ka sy për kompaninë e vëllait të Kryeministrit

1
67

Kreu i Bashkisë së Tiranë Erion Veliaj ka shpërthyer në falenderime për kreun e qeverisë për idenë e tij të mbylljes së pikave të basteve nëpër qytete.

Por në një shikim të ftohtë të situatës bie ne sy se Edi Rama po mbyll pikat e basteve nëpër qytet për ti sjellë më shume klientë kësaj pikës së basteve on-line që shikohte në posterin e mëposhtëm.

Për këtë kompani online po i mbyll Rama pikat e basteve dhe kjo kompani eshte partnere zyrtare me posten.

© SYRI.net

1 COMMENT

  1. aq te mira i ka sjell ketij vensi sa gruaja e nena e rames po lindin mushkonja dhe po i bejn avion,pastaj griselda po lind jastek e po i ben femij qe pastaj roshi,rraja e frroku te luajn.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here