Mbani frymën, modelja e njohur ‘tërbon’ fansat e saj me…

0
183

Ish- e dashura e këngëtarëve të njohur 50 Cent dhe Jason Derulo, Daphne Joy, ka postuar disa foto të nxehta për fansat e saj në Instagram.

31-vjeçarja është duke pushuar në Santorini dhe me këtë rast, ka treguar edhe format e saj bombastike.

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here