Pasi publikoi foton hot, Xhensila Pere merr vendimin drastik

0
83

Xhensila Pere është një ndër ish-banoret e “Big Brother”, e cila ka ditur të tërheqë vëmendjen edhe pas daljes nga shtëpia më e madhe në Shqipëri.

Së fundmi, ajo publikoi në rrjetet sociale një foto ku shfaqej shumë seksi dhe provokuese. Në setin e realizuar në det, modelja pozonte e veshur vetëm me një këmishë të bardhë dhe lehtësisht mund të dallohej gjoksi i saj.

Mirëpo ajo që bie në sy është se Xhensila i ka bllokuar komentet. Epo mirë ka bërë se kushedi çfarë komentesh do merrte.

Image

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here