As Majlinda Zeka, as Melita Nushi! Majk kapet me të dashurën e re

0
235

Një fotografi e këngëtari Majk dhe ish të dashurës së tij Majlindës, e cila u lëshua këto ditë në rrjete sociale, ishte në krye të mediave rozë, për shkak të një ribashkimi të mundshëm pasi çifti ka edhe një djalë bashkë – Roanin.

Image

Por, Majk dhe Majlinda në fakt nuk janë bashkë, dhe arsyeja e takimit mund të ketë qenë djali i tyre.

Këngëtari sot është parë në Tiranë në zonën e ish-bllokut.

Majk është kapur nën shoqërinë e një vajze tjetër e cila nuk është as Majlinda e as e dashura e tij e fundit, Melita Nushi, me të cilën artisti ishte në lidhje disa muaj.

Por zbulohet se femra e cila po e shoqëronte Majkin është modelja kosovare Xhuli Nura.

Ky imazh vërteton se këngëtari është ndarë edhe nga Melita dhe nuk ka të bëjë me asnjë ribashkim me Majlindën.

ImageImage

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here