E rëndë/ Përplasen dy makina kokë më kokë në Kukës

0
60

Një përplasje e rëndë i dy automjeteve ka ndodhur në Kukës. Aksidenti ka ndodhur rreth mesditës së sotme, te mbikalimi Gostilit, kur janë përplasur dy autmojete një Volkswagen tip “Passat” dhe një Ford tip “Focus”.

Për pasojë janë plagosur 4 persona, nga të cuilët 3 ndodhen jashtë rrezikut për jetën, një në gjendje të rëndë. Të palgosurit janë dërguar në spitaline Kukësit.

Policia po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here