Pushime dhe ditëlindje. Vitet ikin, por prapë nuk dorëzohemi

0
191

Miqtë dhe familjarët i kanë përgatitur një surprizë të bukur, gazetarit dhe botuesit të njohur Nikoll Lesi, me rastin e 55 vjetorit të lindjes.

Ashtu siç njofton edhe vetë Lesi në faqen e tij në Facebook, në një hotel jashtë vendit një grup miqsh dhe të afërmish i kanë përgatitur ditëlindjen ku nuk kishte si të mungonte, edhe torta me 2 pesat e moshës së tij.

“Pushime dhe ditëlindje. Pa e kuptuar i mora dy pesa, plot 55! Si ikin vitet, por prapë nuk dorëzohemi! (Torta me 55 e përgatitur nga miqtë në një hotel jashtë shtetit)”, shkruan Lesi duke e shoqëruar postimin, edhe me foto këtë ditë të shënuar.

 

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here