Eno Popi jep lamtumirën: Ju dua, jam krenar për ju

0
176

Eno Popi sapo i dha lamtumirën programit të tij ku e kemi parë prej 9 vitesh. Moderatorin nuk do ta shihni më në “Wake up”. Me anë të një fotoje ku shihet me të gjithë stafin ai ka falënderuar të gjithë për ndihmën dhe suportin që kanë dhënë.

“Ekipi më i mirë. Të gjithë e bënë ‘Wake Up në Top Channel’, programin më të mirë të mëngjesit. Ju dua. Krenar për ju,”- shkruan Eno krahas fotos. Largimin e tij nga emisioni e konfirmoi edhe moderatorja Oriela Nebiaj, në një intervistë të fundit.

Do të rikthehemi në shtator me ‘Wake Up’ vetëm unë dhe Isli, sepse Eno me shumë mundësi nuk do të jetë më në këtë emision,”- tha Oriela.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here