Aksidentohet moderatori i njohur shqiptar

0
190

Moderatori i njohur Labinot Gashi ka pësuar ditën e sotme një aksident me makinë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen ‘Arbana’ në Prizren, ku për shkak të trafikut janë përplasur dy automjete.

Image

Në njërin prej automjeteve ndodhej Labi, i cili është fotografuar nga kalimtarët në rrugë.

Sipas raportit të policisë, aksidenti ka përfunduar vetëm me dëme materiale dhe policia po bën kujdes me situatën e rënduar të trafikut rrugor.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here