Meta i pari President që ka vizituar UniSanMarino, ja çfarë ka thënë…

0
144

Ilir Meta ditën e sotme ka vizituar UniSanMarino gjithashtu ka takuar edhe rektorin e shkolles ku kanë folur rreth arsimin dhe bashkpunimet qe do kemi ne te ardhmen. Meta u shpreh se ishte mjaft i kenaqur qe ishte i pari President qe vizitoi UniSanMarino.

Ja postimi i tij i plote ne Twitter:

Kënaqësi të jem i pari President që viziton & takoj Rektorin . Mundësi të reja & vullnet i qartë për bashkëpunimin në të ardhmen në fushën e arsimit.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here