Plas ‘bombën’ PD: Së shpejti, fakte të errëta që lidhin Ramën dhe Veliajn

0
612

Partia Demokratike ka paralajmëruar sot, në kuadrin e lëvizjes për mbrojtjen e Teatrit, se së shpejti do të publikojë fakte të errëta që lidhin kryeministrin Edi Rama , kryebashkiakun Erion Veliaj dhe kompaninë e ndërtimit të kullave me botën e krimit dhe ddrogës. Deklarata u bë sot nga deputetja Albana Vokshi, e cila denoncoi këtë lidhje mes këtyre tri protagonistëve të grabitjes më të amdhe të pronës publike dhe pastrimit të parave të pista.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here