Opozita ja hedh në fytyrë Ramës kartonat kundër për prishjen e Teatrit

0
290

Deputetet e opozites bllokuan foltoren dhe ne momentin e votimit ne parim te projektligjit per Teatrin, i hodhen ne fytyre kryeministrit, kartonat kunder.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here