Ministri Xhafa: Boll mor të q…….! Ja kujt i flet me kto fjal…

0
2303

Ministri i Brendshëm nuk i ka rezistuar përmendjes të vëllait nga Basha dhe Berisha. Shikoni si reagon kur opozita i kujton dënimin e të vëllait në Itali. Përkthimi i buzëve të ministrit që foli nën hundë ishte: Boll mor të q…….!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here