S’do e besoni sa kushton çanta e Jonida Maliqit, zbuloni shifren e çmendur

0
81

sonida Maliqi është një prej femrave më të komentuara të showbizit, edhe për shkak të stilit të veçantë në të veshur.

Faqja ‘Whattheywearin’ në Instagram ka publikuar një foto të këngëtares e cila ka pozuar së fundmi me një çantë Channel, syze Lespecs dhe sandale Givenchy, duke zbuluar edhe çmimet e tyre.

Syzet e saj kanë kushtuar 100€, sandalet e bardha të lëkurës 410€ dhe çanta Channel plot 4,480€.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here