VIDEO e frikshme/ Gruaja gjen gjarprin gjigant në makinë

0
274

Një shofere në Kinë është tmerruar kur ka parë së në makinën e saj gjendej një gjarpër.

Pitoni i madh ishte fshehur në pjesën e përparme të automjetit, konkretisht poshtë kofanos së makinës.

Jin menjëherë sapo vuri re gjarprin piton në makinën e saj i telefonoi policisë.

Më pas ai u kap nga një ekspert zvarranikësh dhe oficerët e policisë lokale.

Web Agency, Digital Agency, Web Development Agency

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here