Sherr ne emision: Shko merr ilacet…. Ke probleme mendore…..

0
343

Ka pasur një përplasje në studion 360 grade në ora news, mes shkrimtarit Agim Doçi dhe gazetarit Kastriot Myftaraj, ku nuk kanë munuguar edhe ofendimet.

Në momentin kur Doçi mori fjalën e tij ai u ndërpre nga Myftaraj, dhe në këtë moment shkrimtari nuk ka duruar dot dhe i ka thënë: Mos ndërhyj kur flas unë, ke harru të marësh ilaçet.

Menjëherë ka replikuar Myftaraj duke i thënë: Unë nuk kam nevojë për ilaçe, ti ke marë rekomandim mjeksor, pasi ke probleme mendore.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here