Sherr me thika në Tiranë.. plagoset një person

0
118

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjte në lagjen ‘Komuna e Parisit’ në Kryeqytet, si pasojë e të cilit ka mbetur një person i plagosur.
Baba e bir kanë qëlluar me thikë një 26 vjeçar i cili ka përfunduar në spital.
Informacion paraprak
Më datë 17.05.2018, rreth orës 21:20, në një lulishte në zonën e “Komunës të Parisit”, ka pasur një konflikt për motive të dobëta midis shtetasve D. L., E. M., dhe E. M., ku për pasojë shtetasi D. L rreth 26 vjeç është goditur me mjet prerës (në bark) nga shtetasit E. M., dhe E. M., (at dhe bir).

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here