Rama nuk harron FB! Ja cfar shkruan ne oret e vona te 17 Majit…

0
210

Nëse ky është flamuri i aksionit opozitar, atëherë bota nuk është e rrumbullakët, trekëndëshi është katror, Shqipëria ndodhet në Polin e Veriut, Bashkimi Europian është treg fshatar tek “Ali Demi” dhe Lulëzimi është lider”, shkruan kryeministri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here