Ernest Gjoka jep dorëheqjen nga Vllaznia

0
72

Ernest Gjoka nuk është më trajner i Vllaznisë. Trajneri i kuqebluve ka vendosur që të largohet nga drejtimi i shkodranëve pas humbjes 2-0 ndaj Partizanit. Ai nuk ka pranuar që të japë asnjë prononcim pas ndeshjes, teksa është shprehur se do të paraqesë dorëheqjen nga Vllaznia.

Kuqeblutë ndodhen në vendin e parafundit, 5 pikë larg nga Teuta dhe Kamza.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here