Ministres i dalin tangat, incidenti që po çmënd rrjetin (Foto)

0
390

Kur je e bukur dhe aq më shumë edhe politikane, padyshim që do të vendosesh në qendër të vëmendjes. Në vendin tonë ka mjaft politikane të bukura, por vendi që mbahet për politikanet më seksi është Italia e Brazili.

Në rastet kur shikojmë vajzat e showbizit, përfshirë edhe prezantueset, që t’ju dalin mbathjet, reçipetat apo pjesët intime, qeshim dhe nuk është se na bën shumë përshtypje, por çfarë do të mendonit për një politikane, të cilës i dalin tangat?

Një foto e tillë po bën xhiron e rrjetit dhe po kthehet në virale. Bëhet fjalë për ministren italiane të Reformës, Maria Elena Boschi.

Në rrjet po qarkullon një foto e saj me tanga në kurriz. Të gjithë e kanë kritikuar, por si qëndron e vërteta pas kësaj fotoje?

Ajo ka rënë pre e photoshop-it. Vetë ministrja komentohet shpesh në mediat italiane për sharmin e saj.

Njerëzit kanë dashur ta sjellin në një tjetër version ministren duke i marrë një foto teksa bën betimin tek presidenti dhe është ndryshuar aq shumë sa duket si origjinale.

Në foton e ndryshuar asaj i kanë shtuar me photoshop, tanga.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here