Video/ Zbulohet arsyeja pse nuk flasin motrat Vorpsi…

0
278

Tashmë është shkrimtare, piktore dhe fotografe e njohur në disa shtete europiane, por fillesat e saj në këto fusha nisën me studimet e në Akademinë e Arteve,

E ftuar si një personazh interesant për të rrëfyer të kaluarën dhe të tashmen e saj, Ornela Vorpsi tregoi një detaj të rëndësishëm nga jeta e saj.

Mbiemri i saj është shumë i njohur dhe mund ta lidhni me ish-zëdhënësen e PD-së, Laura Vorpsin.

Por si ka mundësi që më herët nuk kishin folur për njëra-tjetrën?

Ndërsa jetojnë në dy vende të ndryshme, Ornela në Paris dhe Laura në Tiranë, ata nuk kanë asnjë marrëdhënie me njëra-tjetrën.

Shkrimtarja dhe piktorja tregoi në “Opinion” arsyen pse dy motrat nuk flasin.

“Për momentin i kam prerë raportet me motrën time sepse kemi etika të ndryshme, dëshira të ndryshme dhe ndjej që nuk kemi së çfarë mund të ndajmë me njërën-tjetrën”, u shpreh Ornela.

Ajo sqaroi se ka vendosur që mos të kenë asnjë marrëdhënie bashkë.

https://youtu.be/aNHL9i0Lwzs

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here