VIDEO/ Kryemadhi: “27 janari” fillimi i betejës që nuk ndalet, deri në rrëzimin e Ramës!

0
32

Kryetarja e LSI-së deklaron se protesta e 27 janarit është fillimi i betejës për të rrëzuar Ramën.

“Sapo ka nisur beteja për ta rrëzuar Ramën. Një aksion që sapo ka filluar dhe nuk ndalet deri në rrëzimin e tij” u shpreh Monika Kryemadhi në një deklaratë për median nga LSI-së.

VIDEO

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here