“Xhesika” dhe “Xhakarta” në konkurrencë për të pasmet më fantastike

0
192

Ato kanë shumë të përbashkëta.

Nga dy modele jo shumë të njohura për publikun, ato arritën të bëhen ndër më të komentuarat në mediet rozë.

Bëhet fjalë për dy bukuroshet seksi Arta Nitaj e Arta Elezaj të cilat me rolet e tyre në serialin komik “O sa mirë”, morën gjithë vëmendjen e mediave dhe publikut.

Njëra si “Xhesika” e tjetra si “Xhakarta”, arritën të rrëmbejnë zemrat e shumë fansave.

Mirëpo, të dy aktoret njihet edhe për format e tyre bombastike. E së fundmi ato duken se po i bëjnë njëra-tjetrën konkurrencë me të pasmet e tyre.

Këto fotografi e dëshmojnë më së miri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here