Lori Hoxha i kërkon Ermalit të kthehet tek Topi. Ja arsyeja

0
89

Ermal Mamaqi dhe Lori Hoxha ndodhen prej dy ditësh tashmë në Turqi, aty ku biznesmeni Samir Mane festoi ditëlindjen. Pas festës së mbrëmshme, mëngjesin e sotëm Ermal Mamaqi e ka kaluar në shoqërinë e Lorit, Sarës dhe Vjollca Hoxhës.

Moderatori ka postuar një foto me të treja, por të gjithë vëmendjen e ka marrë përshkrimi që ai ka lënë poshtë fotos.

“2 vjet që i lutem Lori Hoxhës të vij në një intervistë tek Xingu. Nuk e lë mami”, shkruan Ermali.

Nuk ka vonuar shumë, edhe Lori ka komentuar në foton e Ermalit duke i kërkuar atij të kthehet në Top Channel dhe vetëm atëherë, ajo do bëjë një përjashtim.

“Kur të vish prapë te Topi e bën një përjashtim”, komenton Lori.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here