Monika Kryemadhi e vendosur ndaj Ramës: Nuk më ndal as plumbi!

0
86

Kryetarja e LSI-se, Monika Kryemadhi ka lëshuar akuza të forta kundër Edi Ramës në studion e 360grade, të Artur Zhejit.

Monika Kryemadhi: “Ditën që jam zgjedhur kryetare e LSI-së,  kam bërë njëbetim: Nuk e jap fjalën as si burrë, e as si grua, por si nënë. Për të ndalur kriminelët që përdorin fëmijët shqiptarë për drogë,  jam gati të dalë para plumbit dhe  nuk më ndalon as Rama, as Haki droga, as Tahiri,  nuk më ndalon dot  asnjë njeri. Misioni im është të shpëtojmë fëmijët e shqiptarëve. Rama  e ka kthyer Shqipërinë në një bazë droge, në një bazë terrorizmi. Ai është peng i kriminelëve”.

“Në Kuvend ka deputetë që kanë përdorur fëmijet e tyre për transport droge me Tahirin” – tha Kryemadhi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here