Berisha zbardh 6 arsyet pse neser duhet protestuar para Parlamentit

0
76

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka renditur 8 arsyet sepse shqiptarët do të protestojnë nesër para Parlamentit.

“Shqipëria nesër në ora 09:30 në protestë para Parlamentit kundër:

-Norieges narko-prokuror i përgjithshëm,

-Mbylljes së mega dosjeve

-Xibrakës për Olsi dhe Edi Ramës,

-Saimir Trafikut,

-Mimi Trafikut

-Ilir Beqës dhe ndrikull Nushit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here