Denoncimi: U shkarkua nga burgu i Fierit, ministrja e emëron në Peqin

0
89

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë publik dy mesazhe, njërin për drejtorin e ri të burgut të Peqinit, i cili më parë ishte shkarkuar nga e njëjta detyrë në Fier dhe një mesazh tjetër për shefin e policisë në këtë burg.

Ja mesazhet e bërë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha:

Ne narko-shtetin e Norieges trafikanti behet drejtor burgu!

Lexoni mesazhin e qytetareve dixhital! sb

“Doktor nje informacion tjeter. ne burgun e peqinit shefi i policis besnik kaptelli i denuar ne itali me 5 vjet burg per prostitucion nga gjykata e torinos te cilat i beri ne pistoja, demaskoj keta legena te rilindies,”

“Pershendetje. Pyete pak ate ministren e drejtesise e cila ka kthyer ne pune Arjan Hasanin Drejtor ne Burgun e Peqinit dhe Besnik Kaptellin Shef Policie te dy te shkarkuar per shperdorim detyre nga Ministri Manjani Kur ishin ne Fier dhe te dy kan rifilluar ne Peqin. Dhe Sa e kane taksen qe shkon ua mer Ledio djali i Gramoz Rucit i Cili pervec takses furnizon makinen me karburant. Anonim te Lutem doktor”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here